Picture
A więc powstaje strona. Z rodziny blogowatych. Właściwie ma ona za zadanie na pierwszym miejscu - pomóc mi w okiełznaniu i uporządkowaniu zgromadzonej jak dotąd wiedzy z zakresu kosmetologii naturalnej tj. "złotych recept" na wszystko, ale nie wykluczone, że pokuszę się też o jakieś "płody" prosto z serca ;) Ale to w swoim czasie...
Póki co będę się skupiać na przeniesieniu wszystkich tych moich przydatnych przepisików na bloga i skoncentrowaniu tego w takim Mega Vademecum Online. Stwierdziłam, że będzie to z całą pewnością wygodniejsza forma przechowywania wiedzy a i z odnalezieniem potrzebnej rzeczy - o wiele mniejszy problem!

Jak na razie wszystko jest jescze w powijakach więc zapewne dużo się może jeszcze na stronie zmienić, acz wcale nie musi. Wszystko będzie zależało od mojej inwencji twórczej w danym momencie :) Chciałabym stworzyć stronkę jak najbardziej przejrzystą, czytelną i praktyczną w użyciu. Cały czas się zastanawiam jak to wszystko sensownie poukładać, jak zaaranżować. Nie mam na to zbyt wiele czasu, gdyż nastoletni okres życia już dawno mam za sobą i na prawdę wiele obowiązków na głowie... Oczywiście nie twierdzę tutaj, że wszystkie NASTO mają tzw. lajtowe życie... Ja takie miałam. Stąd to porównanie ;)

Generalnie mam 24 lata. Zawsze interesowałam się naturalnymi metodami dbania o zdrowie, urodę ale też np. socjologią, etnologią, antropologią. Zawsze lubiłam czytać książki, ale lektury szkolne stały u mnie na najniższej półce (wolałam czytać książki rodziców) ;) W wieku niespełna 22 lat wyszłam za mąż. Mąż mój to wspaniały mężczyzna ale przede wszystkim - człowiek. Pochodzi z Indii, z miejsca zwanego Punjab. Jest to piękny skrawek Indii, miejsce spotykania się 5 rzek oraz główny dystrybutor zaopatrujący całe Indie w żywność. A więc, mój mąż bardzo dobrze zna się na uprawach :) Niestety, w Niemczech gdzie obecnie mieszkamy nie mamy nawet własnego ogródka hehe! ;)

 

Leave a Reply.

  Autor: Kasia

  Niepoprawna optymistka. Szczęśliwa żona oraz mama 3-letniej córeczki. Miłośniczka wszelkiej lektury oraz natury.

  Archiwum

  September 2013

  Kategorie

  All
  Inne